Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aktualności

 • Świąteczne życzenia

  Rafał Piasecki 2019-12-19

  Dużo zdrowia, radości i niepowtarzalnej świątecznej atmosfery oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzy Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkoposlkim.

  więcej
 • Podziękowania za udział w XIX edycji Szlachetnej Paczki

  Rafał Piasecki 2019-12-16

  Otrzymaliśmy podziękowania za udział w XIX edycji Szlachetnej Paczki. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom.

  więcej
 • Opieka stomatologiczna

  Rafał Piasecki 2019-12-15

  Pismo otrzymane z Wydziału Edukacji na temat gabinetów stomatologicznych dostępnych dla uczniów: Gabinety_stomatologiczne.pdf

  więcej
 • Międzyszkolny Konkurs "Mistrz pięknego czytania"

  Rafał Piasecki 2019-12-15

  Fabian Jurski z klasy 7B SP11 zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz pięknego czytania". Równie pięknie zaprezentowała się Ola Kostkiewicz z klasy 7b, Oliwia Piotrowska z 7p i Mathilde Wola z 7lw. Gratulujemy!!!

  więcej
 • Mikołajkowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej

  Rafał Piasecki 2019-12-15

  6 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w mikołajkowych zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej, organizowanych przez LOK Gorzów Wlkp.

  więcej
 • Nasi uczniowie otrzymali stypendia w ramach projektu "Lubuskie Talenty"

  Rafał Piasecki 2019-12-06

  5.12.w Filharmonii Zielonogórskiej odbyło się wręczenie stypendiów w ramach projektu "Lubuskie Talenty". Stypendystami zostali: Nina Grochocka, Liwia Kozak, Hanna Tomiczek, Fabian Jurski. Gratulujemy.

  więcej
 • Z głębokim smutkiem żegnamy Pana Andrzeja Smolę, nauczyciela SP11

  Rafał Piasecki 2019-12-02

  Z głębokim smutkiem żegnamy Pana Andrzeja Smolę, nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 11, odkrywcę wielu sportowych talentów, zawsze życzliwego i wspaniałego człowieka. Pogrzeb odbędzie się w Kaplicy Miejskiej 4 grudnia 2019 r. o godzinie 9:30

  więcej
 • Szlachetna paczka

  Rafał Piasecki 2019-11-21

  Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły! W tym roku nasza szkoła przyłącza się do pięknej akcji "Szlachetna Paczka". Chcemy w ten sposób pomóc tym, którzy na co dzień zmagają się z różnymi trudnościami. Już od jutra zaczynamy zbiórkę żywności, środków czystości i artykułów szkolnych. Wszystkie te rzeczy można przynosić do 02.12.2019 do p. M.Makasów-gab.312 lub p. K.Ciechanowicz-gab.111. Liczymy na Państwa zaangażowanie, pomoc i wielkie serca. Pamiętajmy, że zawsze warto pomagać! Trzy kluczowe potrzeby Rodziny 1. Ubrania Dzieci szybko rosną i mama nie nadąża z zakupem. 2. Żywność Najważniejsza potrzeba przy trójce dzieci i niskich dochodach. Pozwoliłaby oszczędzić na inne potrzeby dzieci i odciążyłaby domowy budżet. 3. Środki czystości Rodzina bardzo oszczędza i to dla nich spory wydatek. Pozostałe potrzeby Rodziny Żywność trwała Herbata Kawa Ryż Mąka Makaron Kasza Cukier Olej Dżem Warzywa w puszkach Konserwy rybne Konserwy mięsne kaszka Bebiko 1,...

  więcej
 • Przekaż 1% podatku

  Rafał Piasecki 2019-11-21

  Prosimy o przekazywanie 1% podatku na Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole. Osoby, które chcą w ten sposób pomóc naszej szkole proszone są o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym, oprócz numeru KRS Stowarzyszenia ( 0000105271) , dopisku: - ZSMS Sport. (wówczas kwota zostanie przypisana szkołom sportowym) lub - ZSMS SP11 (kwota zostanie przypisana SP11) lub - ZSMS Kajakarze (ADMIRA) lub - ZSMS Klub (GPOWER).

  więcej
 • Bieg sztafetowy z okazji Święta Niepodległości

  Rafał Piasecki 2019-11-15

  W parku Słowiańskim  Odbył się bieg sztafetowy z okazji Święta Niepodległości. Do biegu przystąpiły sześcioosobowe  sztafety reprezentujące dyscypliny i kluby z naszej szkoły. Wyniki rywalizacji: 1. AZS-AWF Gorzów - sekcja lekkoatletyczna 2. KS Admira Gorzow 3. AZS-AWF Gorzów - sekcja wioslarska 4. ALKS AJP Gorzow 5. G-Power Gorzow

  więcej
 • Medale Mistrzostw Polski LA AZS-AWF Gorzów

  Rafał Piasecki 2019-11-02

  Sekcja Lekkoatletyka Klubu AZS AWF Gorzów miniony sezon startowy może zaliczyć do udanych...  W kategorii młodzieżowej nasi absolwentci zdobyli dwa brązowe mefale: Julia Szałas w rzucie oszczepem, a Michał Cerazy w chodzie na 20 km.  Z mistrzostw Polski Juniorów Patryk Bucki przyjechał ze srebrnym medalem wywalczonym w rzucie młotem.  Natomiast na Mistrzostwach Polski Młodzików, absolwentki 8 klasy wywalczyły dwa złota. Weronika Kaniowska w rzucie młotem oraz Magdalena Żelazna w chodzie na 3000m. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

  więcej
 • Ratujemy - uczymy ratować - Cała Polska

  Rafał Piasecki 2019-11-02

  Wioślarze przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka: Bicie rekordu z pierwszej pomocy „Ratujemy - uczymy ratować - Cała Polska”. 

  więcej
 • 19.10.2019 - Uroczyste Ślubowanie klas pierwszych

  Rafał Piasecki 2019-11-02

  Dnia 19 X 2019 r. o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych. W tym dniu uczniowie zaprezentowali przedstawienie artystyczne, następnie zostali pasowani przez Dyrekcję na ucznia klasy pierwszej. Po uroczystości wszyscy otrzymali dyplom oraz niespodziankę.

  więcej
 • Pola Nadziei 2019

  Rafał Piasecki 2019-11-02

  SP 11 otrzymała podziękowania od pracowników i pacjentów Hospicjum św. Kamila w Gorzowie za aktywny udział w zbiórce funduszy "Pola nadziei". Zebraliśmy 430,00 zł.

  więcej
 • 11.10.2019 - Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Rafał Piasecki 2019-11-02

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel dla SP 11. Samorząd Uczniowski liceum także zorganizował apel, podczas którego nauczyciele otrzymali wyróżnienia w różnych zabawnych kategoriach, np. Superman, Żelazna Dziewczyna, Babcia Wolańska, James Bond, Indiana Jones, Jack Sparrow itp. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  więcej
 • 9.10.2019 - Turniej tenisa stołowego w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

  Rafał Piasecki 2019-10-13

  9 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju tenisa stołowego w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Występ naszych reprezentantów zakończył się sukcesem. Drużyna dziewcząt w składzie: Chwiesiuk Żaklina i Dobrzyńska Weronika zajęła I miejsce, natomiast drużyna chłopców w składzie: Pisarewicz Samuel i Dobrzyński Mikołaj zajęła III miejsce. Dziewczęta awansowały do finału wojewódzkiego.

  więcej
 • Medale zawodników MKP Słowianka na Mistrzostwach Polski juniorów 14 lat w pływaniu

  Rafał Piasecki 2019-10-09

  W dniach 5-7 lipca 2019 w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w pływaniu.   Medal srebrny - sztafeta chłopców 4x100m styl dowolny w składzie Doktór Mateusz, Jakub Krzyżaniak, Jankowski Antoni, Kaja Błażej ( na załączonym zdjęciu poniżej wraz z trenerem Przemysławem Wilantem.  Czas sztafety to 3,52,27 tracąc do zwycięskiej sztafety ze Szczecina 1,47 sekundy. Na tym dystansie udział wzięły 24 sztafety.   Medal brązowy - sztafeta chłopców 4x200m styl dowolny w składzie Doktór Mateusz, Kempiak Bartosz, Jankowski Antoni, Kaja Błażej. Czas sztafety to 8,38,38 tracąc do srebrnej sztafety ze Szczecina 0,71 sekundy. Złota sztafeta z Łodzi była po za zasięgiem osiągając czas 8,25,54 sekundy. Udział 16 sztafet.  Idywidualnie podopieczni trenerów Przemysława Wilanta i Jerzego Jankowskiego meldowali się w fianałach A i B. Finał A- Doktór Mateusz 8 miejsce 50m stylem grzbietowym 25,74 s. tracąc do podium 0,16 s. 9 miejsce 100 m. dowolny 57,05 s. tracąc do podium 1,21...

  więcej
 • 5-6.10.2019 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Wioślarzy

  Rafał Piasecki 2019-10-06

  Dnia 5-6.10.2019 we Wrocławiu odbyły się zawody Wioślarzy / Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawodnicy AZS AWF zdobyli sześć medali.   Złote medale zdobyła czwórka dziewcząt w składzie Bilińska Hanna, Piątkowska Joanna, Gorbacz Weronika, Baryła Iga oraz czwórka ze sternikiem dziewcząt Kowalczyk Amelia, Baryła Iga, Piątkowska Joanna , Gorbacz Weronika, Korżownik Zuzanna, a także dwójka dziewcząt: Jankowska Julita, Korżownik Zuzanna. Srebrny i brązowy medal zdobyła czwórka ze sternikiem i bez sternika chłopców w składzie: Gorzkowski Igor, Adamczak Marcel, Derfert Michał, Obarzanek Adam. Gratulujemy wszystkim medalistom i życzymy dalszych sukcesow.

  więcej
 • Maraton na ergometrze wioślarskim

  Rafał Piasecki 2019-10-06

  Z okazji Europejskiego  Tygodnia Sportu na przystani sportów wodnych odbył się "Maraton na ergometrze wioślarskim" pod patronatem dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego Tomasza Kucharskiego. W maratonie wzięli udział uczniowie naszej szkoły w towarzystwie rodziców oraz uczniowie z innych gorzowskich szkół. Maraton odbywał się w formie sztafety. Był to już drugi maraton w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Uzyskany czas był lepszy niż podczas pierwszej edycji i wynosił 3 h 01 min 19,5s. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.

  więcej
 • 6-8.09.2019 - Medale Mistrzostw Polski zawodników KS G’POWER Gorzów

  Rafał Piasecki 2019-09-15

  W dniach 06-08.09.2019 r. odbywały się w OPOLU Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Zawodnicy ścigali się na rzece Odrze na dystansach od 8 km w kategorii młodzika do 28 km w kategorii seniora. Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, iż pomimo nie są specjalistami od długich dystansów zawsze znajdują się w czołówce. Na tych morderczych dystansach, gdzie nie tylko trzeba wiosłować, ale również trzeba biegać z kajakiem na „plecach” pokazali, że również można zdobywać medale i wywalczyli 4 medale /2 srebrne i 2 brązowe/. Trochę zabrakło nam szczęścia i doświadczenia. Mogliśmy mieć dwa złote medale, niestety Dominik Wawer trochę się „sfrajerował” na ostatniej przenosce, a dwójka Gawłowski Jakub – Filak Michał na przedostatnim nawrocie będąc na prowadzeniu zahaczyli o bojkę i wpadli do wody. Tylko dzięki doświadczeniu, udało im się wejść z wody do łódki i płynąc z wodą w łódce udało im się jeszcze wywalczyć brązowy medal. Poszczególne miejsca zajęli:   Srebrne...

  więcej
 • Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

  Rafał Piasecki 2019-09-02

  2 września na boisku szkolnym uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Podczas Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2019/2020 Pani Dyrektor Katarzyna Piechota odebrała z rąk Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego dyplom uznania dla szkoły za największą liczbę laureatów w szkołach gimnazjalnych za miniony rok szkolny. Gratulujemy!

  więcej
 • 25-28.07.2019 - tor regatowy Gopło Kruszwica - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  Rafał Piasecki 2019-08-29

  W dniach 25-28.07.2019 na torze regatowym Gopło Kruszwica odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Zawodnicy AZS AWF Gorzów Wlkp. sekcji wioślarskiej, a zarazem uczniowie naszej szkoły przywieźli jeden brązowy krążek, który wywalczył Szymon Skonieczny w kategorii jedynek juniorów młodszych. Wysokie V miejsce zajęły dziewczęta w dwójce podwójnej Weronika Ciemna i Gabriela Rega. Pozostałe wyniki również zasługują na uwagę: VII m-ce dwójka podwójna jun.mł Szymon Skonieczny i Tomasz Lisek, w tej samej konkurencji IX m-ce Paweł Niezborała i Szymon Małecki. Jedynka juniorek młodszych Zuzanna Bubień IX m-ce , VII m-ce czwórka podwójna jun. mł w składzie: Paweł Niezborała , Tomasz Lisek, Szymon Małecki oraz Jakub Prętki. Trenerką zawodników jest Paulina Zastawa-Schodowska.

  więcej
 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

  Rafał Piasecki 2019-08-27

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 odbędzie się w poniedziałek 2 września: godz. 9.00 - Szkoła Podstawowa nr 11,  godz. 10.00 - Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego oraz VII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Po spotkaniu ogólnym na boisku szkolnym odbędą się spotkania w klasach z wychowawcami. Przydział gabinetów: Szkoła Podstawowa nr 11: KLASA GABINET WYCHOWAWCA 1A 109 JOANNA BUDZYŃSKA 1B 107 SYLWIA ZAMRZYCKA 2A 106 MIROSŁAWA KRUCZYK 2B 202 ANNA STYPIŃSKA 3A 108 GRAŻYNA PETELSKA 4A 214 MAGDALENA MAKASÓW 5A 210 ELIZA WĘSŁAWSKA 5B 309 AGNIESZKA CERANEK 6A 303 MAGDALENA SIEROŃ 6B 205 ANDRZEJ BEDNAREK 6C 204 ALICJA SUCHOROWSKA – RYBIAŁEK 7A...

  więcej
 • UWAGA! Zmiana podręcznika do historii dla klasy I Liceum Ogólnokształcącego po SP

  Rafał Piasecki 2019-08-26

  Nastąpiła zmiana podręcznika do historii dla klasy I Liceum Ogólnokształcącego po szkole podstawowej. Aktualny zestaw podręcznik można pobrać tutaj:  {{$HOME}}podreczniki-4

  więcej
 • Piotrek Skibiński dwukrotnym Mistrzem Polski!!!

  Rafał Piasecki 2019-08-23

  W dniach 9-11.08.2019r. zawodnicy Klubu Sportowego "Admira" Gorzów Wlkp. uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Wystartowało w nich ponad 420 zawodników z 52 klubów z całej Polski. Zawodnicy startowali w jedynkach, dwójkach i czwórkach na dystansach 200, 500, 1000 i 5000m. Zawodnicy KS "Admira" Gorzów Wlkp. zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 5 medali. Na szczególną uwagę zasługuje Piotr Skibiński, który wywalczył dwa tytuły Mistrza Polski w konkurencji jedynek kanadyjkowych na dystansie 500m oraz w olimpijskiej jedynce na 1000m. Dołożył do tego jeszcze czwarte miejsce w jedynce kanadyjkowej na 200m co dało mu miano najlepszego kanadyjkarza i drugiego zawodnika w całych mistrzostwach. Oprócz Piotrka, srebrny medal zdobyli Krzysztof Pieczuro z Tomaszem Szypiórkowskim w dwójce kajakowej na olimpijskim dystansie 1000m oraz brązowy medal zdobyła czwórka juniorek młodszych również na olimpijskim dystansie 500m w składzie...

  więcej
 • Bydgoszcz 2019: Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych

  Rafał Piasecki 2019-08-23

  Po długim zgrupowaniu w Wałczu nasi zawodnicy udali się do Bydgoszczy /08-11.08.2019 r./ na Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży /Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych/. Nasza ekipa spisała się rewelacyjnie zdobywając 5 medali /2 złote – 1 srebrny – 2 brązowe/ oraz kilka wysokich miejsc finałowych. Mały niedosyt pozostał po starcie Dominika Wawera, którego zjadł chyba stres i zajął „dopiero” IX miejsce w K-1 1.000 m. Jednak dobre występy w K-2 1.000 m oraz K-2 5.000 m wraz z Adrianem Zychowiczem pozwoliły tej dwójce zakwalifikować się na zgrupowanie Kadry Narodowej przed Turniejem Nadziei Olimpijskich w Bratysławie /Słowacja/.  Gratulacje dla wszystkich zawodników, Klubu KS G’POWER Gorzów oraz Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. do którego wszyscy nasi zawodnicy uczęszczają lub uczęszczali. Poszczególne wyniki osiągnęli: Złote medale: Wawer Dominik – Adrian Zychowicz – K-2 5.000 m juniorów Wawer Dominik – Adrian...

  więcej
 • Medale Mistrzostw Polski naszych młodzików i młodzieżowców

  Rafał Piasecki 2019-08-10

  Prosto ze zgrupowania w Wałczu nasi młodzicy oraz młodzieżowcy udali się do Poznania gdzie w dniach  /18-20.07.2019 r./ odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Skromna grupa spisała się znakomicie zdobywając cztery medale /2 złote – 2 srebrne/. Szczególnie rewelacyjnie spisały się podopieczne trenerki Karoliny Głażewskiej, które wywalczyły trzy medale. W pierwszym dniu mistrzostw srebrny medal w kategorii K-1 2000 m młodziczek rocznik 2005 zdobyła Julia Seliwańska przegrywając ze swoją odwieczną rywalką z Nowej Soli. W tym samym dniu sporą niespodziankę w roczniku 2006 zrobiła Patrycja Gębicka zdobywając srebrny medal w K-1 2000 m. W drugim dniu dziewczyny potwierdziły tylko swoją znakomitą dyspozycję startując w konkurencji K-4 2000 m /Julia Seliwańska – Patrycja Gębicka – Natalia Kędziora – Wiktoria Konopska/ gdzie w pięknym stylu wywalczyły złoty medal. W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski wystartowali nasi byli uczniowie. Przemysław Korsak w...

  więcej
 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

  Rafał Piasecki 2019-06-19

  18 czerwca uroczyście pożegnaliśmy absolwentów klas ósmych szkoły podstawowej oraz trzecich gimnazjum. 19 czerwca rok szkolny zakończyli pozostali uczniowie naszej szkoły. Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w nowych szkołach, a pozostałym uczniom udanych wakacji i powodzenia w następnym roku szkolnym. {{W name=galleryFancybox images=$imagesDB->getByBucket(1537)}}

  więcej
 • 18.06.2019 - Uroczystość wręczenia stypendiów naukowych Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.

  Rafał Piasecki 2019-06-19

  18 czerwca 2019 r. w Auli Akademii im. Jakuba z Paradyża, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów naukowych i artystycznych Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Prezydent wręczył stypendia uczniom naszej szkoły: Marcelowi Kaczmarczykowi, Fabianowi Jurskiemu oraz Adrianowi Walczakowi. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

  więcej
 • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

  Rafał Piasecki 2019-06-10

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 8 szkoły podsrtawowej (SP11 i SP3MS) i 3 klas gimnazjum: 18.06.2019 (wtorek), godz. 17:00, sala gimnastyczna   Uroczyste zakończenie roku szkolnego - betonowy dziedziniec przy łączniku lub sala gimnastyczna (zależnie od pogody): • 19.06.2019 (środa) , godz. 9:00 - SP11 • 19.06.2019 (środa), g odz. 10:30 - szkoły sportowe 

  więcej
 • Marcel Kaczmarczyk: 4 miejsce w Polsce w finale XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

  Rafał Piasecki 2019-06-09

  Marcel Kaczmarczyk, uczeń klasy 3 gimnazjum, został laureatem i zajął IV miejsce w Polsce w finale XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę." Finał konkursu odbył się w dniach 6-8 czerwca 2019r. w Warszawie. Opiekunem naukowym była pani Magdalena Sieroń. Gratulujemy i życzymy, kolejnych sukcesów.

  więcej
 • I Dziki Bieg z przeszkodami

  Rafał Piasecki 2019-06-09

  Dnia 31.05 (piątek) w naszej szkole odbył się I Dziki Bieg z przeszkodami. Tor składał się z 12 stacji i na każdej zawodnicy mieli do pokonania przeszkodę. W trakcie zawodów towarzyszyły wszystkim dobre humory i świetna zabawa. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim biorących udział należą się wielkie brawa za odwagę

  więcej
 • Wycieczka klas 1b, 1p i 2p do Majalandu

  Rafał Piasecki 2019-06-09

  24 maja uczniowie klas 1b, 1p i 2p byli na wycieczce w Majalandzie. Wszyscy świetnie się bawili.

  więcej
 • Spotkanie z rodzicami uczniów przyszłorocznych klas pierwszych SP11 i SPMS

  Rafał Piasecki 2019-06-05

  Wszystkich rodziców przyszłorocznych pierwszaków w Szkole Podstawowej nr 11 i w Szkole Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi zapraszamy na spotkanie z wychowawcami klas. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godz. 17.00.  

  więcej
 • Dziki Bieg z Przeszkodami - po raz piewszy w naszej szkole

  Rafał Piasecki 2019-05-26

  Zapraszamy do udziału w DZIKIM BIEGU Z PRZESZKODAMI. Zaczynamu o godz. 9:00 w piątek 31 maja na boisku szkolnym. Zapisy w środę 29 maja u nauczycieli WF.

  więcej
 • Wycieczka klas 7a i 8a SP11

  Rafał Piasecki 2019-05-26

  W dniach 15-17.05 klasy 7a i 8a SP11 uczestniczyły w wycieczce klasowej. Pierwszego dnia odwiedzili Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu oraz Zakopane. Następnego dnia udali się w Pieniny, gdzie powędrowali Wąwozem Homole,a następnie relaksowali się w basenach termalnych Bukowiny Tatrzańskiej. Trzeci dzień był pełen szaleństw w Energylandii. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni! Opiekunami wycieczki były I.Jaskowiak-Jurska,K.Ciechanowicz i A.Stypińska.

  więcej
 • Konkurs recytatorski wierszy Papuszy organizowany przez WiMBP

  Rafał Piasecki 2019-05-26

  Uczniowie z klas piątych wzięli udział w konkursie recytatorskim wierszy Papuszy organizowanym przez WiMBP w Gorzowie - Filia nr 8. Konkurs wygrała Małgorzata Ławreszuk, wyróżnienia otrzymali Maciej Ciechanowicz oraz Weronika Budzyńska. Dyplomy za udział otrzymały: Hanna Kasińska i Wanessa Stankiewicz. Do konkursu przygotowały uczniów polonistki: Grażyna Błauciak i Agnieszka Ceranek. Wszystkim serdecznie gratulujemy 

  więcej
 • Niezbyt udany start zawodników KS G’POWER Gorzów w Długodystansowych Mistrzostwach Polski

  Rafał Piasecki 2019-05-26

  Od piątku 17-05-2019 r. do niedzieli 19.05.2019 r. braliśmy udział w Wolsztynie w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie. Zawodnicy ścigali się we wszystkich kategoriach wiekowych na dystansie od 2.000 m do 10.000 m. Niestety tegoroczny start /podobnie jak w roku ubiegłym/ nie możemy zaliczyć do udanych. Nasi zawodnicy podopieczne trenerki Karoliny Głażewskiej oraz Anny Rogulskiej wywalczyli tylko 2 medale srebrny w kategorii dzieci, wywalczony przez Zuzannę Zychowicz w  K-1 2000 m oraz złoty przez K-2 młodziczek Seliwańską Julię i Patrycję Gębicką na dystansie 5.000 m. Gorzej poszło starszym zawodnikom. Podobnie jak w roku ubiegłym o sporym pechu może mówić nasza dwójka juniorów A. Zychowicz i D. Wawer, którzy startując w roli faworytów zostali przez konkurencję na pierwszej prostej pozbawieni steru i niestety wyścigu nie ukończyli. Bardzo blisko medalu były również nasze juniorki A. Błaszczyk – A. Boruta, które przegrały medal na ostatnich metrach po fascynującej...

  więcej
 • 5.05.2019 - Zaproszenie na Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego

  Rafał Piasecki 2019-04-30

  Zaproszenie KS G’POWER Gorzów ma zaszczyt zaprosić na „Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego”   Zawody odbędą się 05-05-2019 r. na rzece Warcie – przy przystani KS G’POWER Gorzów ul. Fabryczna 177 w Gorzowie Wlkp. Zawodnicy wystartują na dystansie 1000 metrów w kategorii: - dzieci; - młodzicy; - juniorzy młodsi; - juniorzy; - seniorzy;   Program zawodów: 9.30 – odprawa techniczna kierowników ekip 11.00 – rozpoczęcie regat Ok. 15.00 – zakończenie regat

  więcej
 • Warsztaty w ośrodku Klubu Młodego Wynalazcy w Stanowicach

  Rafał Piasecki 2019-04-07

  4 kwietnia uczniowie klasy I b byli na warsztatach laboratoryjnych w ośrodku Klubu Młodego Wynalazcy w Stanowicach, gdzie bawili się w małych chemików. 

  więcej
 • Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych

  Rafał Piasecki 2019-04-07

  3 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Tytuł laureata z historii otrzymał uczeń klasy VI B Fabian Jurski, natomiast tytuł laureata z matematyki otrzymał uczeń klasy 8 p Adrian Walczak. Tytuł finalisty z matematyki otrzymał Kamil Dzida uczeń klasy 8p. Uczennica klasy VII a Liwia Kozak otrzymała tytuł finalisty z historii oraz biologii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  więcej
 • Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych (gimnazjum)

  Rafał Piasecki 2019-04-07

  W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim 2 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych z gimnazjum. Tytuł laureata konkursu przedmiotowego z historii uzyskał Marcel Kaczmarczyk uczeń klasy 3 pl. Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

  więcej
 • Komunikat w sprawie rekrutacji dla klas IV oddziałów klas sportowych w Zespole Szkół Mistrzostwa...

  Rafał Piasecki 2019-04-03

  W dniu 13.04 o godzinie 10 odbędą się na sali gimnastycznej ZSMS testy sprawności fizycznej dla celów rekrutacji do 4 klas oddziałów sportowych w dyscyplinach: kajakarstwo, lekka atletyka, pływanie, piłka wodna, wioślarstwo. W trakcie testów odbędą się standardowe zadania oceniające zdolności motoryczne w ramach Międzynarodowego Testu Sprawności Fizycznej (MTSF). Będą to następujące testy: 1. Bieg 50 m – próba szybkości: wykonanie- na sygnał „na miejsca” testowany staje nogą wykroczną za linią startową w pozycji startowej wysokiej. Następnie na sygnał „start” biegnie jak najszybciej do mety. 2. Skok w dal z miejsca- próba mocy (siły nóg): wykonanie- testowany staje za linią, po czym z jednoczesnego odbicia obunóż wykonuje skok w dal na odległość do piaskownicy lub na materac. 3. Wytrzymanie w zwisie na drążku- próba siły rąk i barków: wykonanie- z podstawionego krzesła badany przechodzi do zwisu nachwytem o ramionach ugiętych. Dłonie powinny...

  więcej
 • Dzień Zdrowia w SP11

  Rafał Piasecki 2019-03-24

  Dnia 21 marca, z okazji Dnia Zdrowia,klasy 4-8 Szkoły Podstawowej nr 11 brały udział w zabawach sportowych pod hasłem Ruch to zdrowie. Po wspólnej rozgrzewce przy muzyce, dzieci świetnie bawiły się rywalizując między sobą w wielu konkurencjach i zabawach.

  więcej
 • Kangur matematyczny

  Rafał Piasecki 2019-03-24

  W czwartek 21 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs "Kangur matematyczny". Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i samych bardzo dobrych wyników.

  więcej
 • 21 marca - Dzień Zdrowia i Dzień Wiosny w klasach 1-3

  Rafał Piasecki 2019-03-21

  21 marca w naszej szkole odbywał się w klasach I-III Dzień Zdrowia oraz Dzień Wiosny. Każda klasa robiła zdrowe kanapki pełne warzyw, następnie wymyślały hasła promujące zdrowy styl życia. Na zakończenie na sali odbyły się gry i zabawy przy muzyce. Było super!

  więcej
 • Z ludowym przytupem

  Rafał Piasecki 2019-03-21

  Uczniowie klas I-III wzięli udział w Adycji Muzycznej "Z ludowym przytupem", gdzie poznali ludowe tańce.

  więcej
 • Marcel Kaczmarczyk laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

  Rafał Piasecki 2019-03-06

  Marcel Kaczmarczyk uczeń klasy III pl, został   LAUREATEM OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY HISTORYCZNEJ, która odbyła się w dniach 1-3 marca w Warszawie i uplasował się na IV miejscu w Polsce.  Ponadto Marcel został po raz kolejny laureatem Konkursu Przedmiotowego z Historii oraz finalistą Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!  Więcej informacji na temat Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej: https://www.facebook.com/PTHZielonaGora/posts/341929509997559

  więcej
 • Spotkanie z przedstawicielem Polskiej Agencji Antydopingowej

  Rafał Piasecki 2019-03-03

  W środę 27 luttego uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej, 3 gimnazjum oraz 1-3 liceum wzięły udział w spotkaniu z przedstawicielem Polskiej Agencji Antydopingowej POLADA.

  więcej
 • Rekrutacja do klas 4 i 7 SP oraz 1 LO

  Rafał Piasecki 2019-02-28

  Dyrektor ZSMS ogłasza nabór do klasy IV i VII w Szkole Mistrzostwa Sportowego nr 3 z Oddziałami Sportowymi, do oddziałów: - mistrzostwa sportowego - w pływaniu - sportowego - w kajakarstwie, lekkoatletyce, piłce wodnej, wioślarstwie (klasa IV) - mistrzostwa sportowego - w kajakarstwie, lekkoatletyce, piłce wodnej, wioślarstwie (klasa VII) oraz do klas pierwszych VII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej oraz trzyletniego gimnazjum, w następujących dyscyplinach sportu: - kajakarstwo - lekkoatletyka - piłka wodna - pływanie - wioślarstwo. Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA: SP:  {{$HOME}}szkola-podstawowa-klasa-4-i-7 LO:  {{$HOME}}liceum-ogolnoksztalcace-2

  więcej
 • Próba sprawności fizycznej - zadania do wykonania.

  Rafał Piasecki 2019-02-23

  W dniu 9 marca 2019 r. o godzinie 11.00 na basenie CSR Słowianka odbędzie się próba sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy pierwszej pływackiej Szkoły Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego. Zbiórka w holu przy kasach o 10.30. Obowiązuje strój kąpielowy. W próbie sprawności fizycznej muszą wziąć udział dzieci, które wskazały klasę pływacką w systemie naboru elektronicznego - na pierwszym lub kolejnych miejscach. W przypadku niezłożenia, wraz z podaniem, zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu wystawionego przez lekarza rodzinnego, konieczne jest dostarczenie go w dniu przeprowadzania próby sprawności fizycznej. Zadania do wykonania podczas próby sprawności fizycznej do klasy I pływackiej Szkoły Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego: 1. Skłon w przód. 2. Zgięcie stopy podeszwowo. 3. Skok do wody na nogi. 4. Zanurzenie głowy. 5. Praca nóg do kraula z deską. 6. Wyławianie zabawek (3 szt.) z głębokości 1,3 m.

  więcej
 • Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego i Szkole Podstawowej nr 11

  Rafał Piasecki 2019-02-20 00:00

  Zapraszamy 26 lutego 2019 r. o godz. 18:30 na dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego oraz Szkole Podstawowej nr 11.  Zadania do wykonania podczas próby sprawności fizycznej zostaną zamieszczone w późniejszym terminie.

  więcej
 • Dni otwarte gorzowskich szkół zawodowych

  Rafał Piasecki 2019-02-19 00:00

  W kwietniu odbędą się dni otwarte w gorzowskich szkołach zawodowych. Oto lista z terminami dni otwartych:

  więcej
 • Gorzowskie Targi Edukacyjne - Szkoły i Pracodawcy

  Rafał Piasecki 2019-02-19

  Gorzowskie Targi Edukacyjne - Szkoły i Pracodawcy. 12-13 marca 2019 r. Hala Sportowa OSiR, ul. Słowiańska 10, Gorzów Wlkp.

  więcej
 • Zawody Pływackie Wojewódzka Liga Dzieci 2019

  Rafał Piasecki 2019-02-19

  17 lutego br. uczniowie naszej szkoły z klasy IV p, V pa i V pb (podopieczni trenerów Przemysława Paradowskiego, Pawła Hojana i Jarosłowa Jankowskiego) startowali w Zielonej Górze w Zawodach Pływackich Wojewódzka Liga Dzieci 2019 I rzut. Zawodnicy MKP Słowianka (roczniki 2008-09) łącznie zdobyli 36 dyplomów (dekoracje do ósmego miejsca), w tym 5 pierwszych miejsc, 6 drugich i 3 trzecie miejsca, i pobili wiele rekordów życiowych. Gratulujemy!

  więcej
 • Międzyszkolny Turniej "Potyczki nie tylko sportowe"

  Rafał Piasecki 2019-02-19

  Uczniowie klasy I p :Wojtek Grochowczak, Anastazja Kaczmarek, Karolina Lewandowska, Lena Luftman, Filip Mecfel, Jakub Rzeczkowski, Filip Witkowiak, Martyna Lubik oraz uczniowie klasy I b: Aleksander Angierman , Jakub Dziubek , Michalina Fordon, Maja Olender, Zofia Maćkowiak , Matylda Tokarska, Wojtek Parkoła i Franek Zamrzycki brali udział w Międzyszkolnym Turnieju " Potyczki nie tylko sportowe ". Uczniowie klasy I p zajęli III miejsce, a uczniowie klasy I b IV miejsce. Gratulujemy

  więcej
 • Bal Sportowca 2018/2019

  Rafał Piasecki 2019-02-19

  8 lutego 2019 r odbył się XIV Bal Sportowca.  Nagrody odebrali "Najlepsi z Najlepszych": Olga Rzeszewska -lekkoatletyka, Przemek Brończyk - piłka wodna, Tomek Szypiórkowski - kajakarstwo, Piotr Skibiński - kajakarstwo, Wiktoria Skowrońska - pływanie, Agata Miciak- pływanie, Martyna Jankowska - wioślarstwo, Adrian Zychowicz - kajakarstwo, Sandra Kowalak- wioślarstwo, Dominik Wawer - kajakarstwo, Weronika Kazimierczak- wioślarstwo, Aleksandra Rojek - wioślarstwo. Nagrodę Trenera Roku odebrał pan Sebastian Żabski trenujący piłkarzy wodnych. Gratulujemy osiągnięć sportowych i czekamy na kolejne sukcesy!

  więcej
 • Komunikat organizacyjny dla uczniów klas III i IV objętych programem doskonalenia nauki pływania...

  Rafał Piasecki 2019-02-13

  Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas spotkania w siedzibie ZSMS w dniu 12.02.19 podaję harmonogram zajęć w poszczególnych klubach i sekcjach prowadzących szkolenie sportowe w ZSMS.   Poniedziałek: Hala OSiR ulica Słowiańska od godziny 16, zajęcia lekkoatletyczne: KS AZS AWF – trener Izabela Zaleska Posmyk ALKS AJP – trener Tomasz Saska. Wtorek: CRS Słowianka ulica Słowiańska od godziny 18, zajęcia piłki wodnej: KS ALFA – trener Sebastian Żabski. Środa: Przystań Sportów Wodnych ulica Fabryczna 3 od godziny 16, zajęcia wioślarstwa: KS AZS AWF - trener Dawid Romanowski. Czwartek: Przystań Międzyszkolnego Ośrodka Sportu ulica Fabryczna od godziny 16, zajęcia kajakarstwa: KS G’Power – trener Anna Rogulska. Piątek: Przystań Admiry ulica Wał Okrężny od godziny 16: zajęcia kajakarstwa: KS Admira – trener Marcin Chrobot.   Serdecznie zapraszamy do czynnego...

  więcej
 • Nabór do SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

  Rafał Piasecki 2019-02-09

  W zakładce REKRUTACJA -> SZKOŁA PODSTAWOWA zamieszczone zostały NOWE wzory dokumentów niezbędnych przy naborze do klasy 1 szkoły podstawowej. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi dokumentami. {{$HOME}}szkola-podstawowa-5

  więcej
 • Zagraj w historię - laureat

  Rafał Piasecki 2019-02-04

  Fabian Jurski uczeń klasy VI b został laureatem projektu "Zagraj w historię" realizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. Gratulujemy!

  więcej
 • Pólkolonia zorganizowana przez UKS "Olimp"

  Rafał Piasecki 2019-01-27

  W dniach 14-18 stycznia dzieci z klasy 1p i 2p uczestniczyły w półkolonii zorganizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy "Olimp". Pierwszy tydzień ferii zimowych uczniowie spędzali aktywnie, dbając o rozwijanie swoich umiejętności motorycznych oraz społecznych.  Dzieci doskonaliły jazdę na łyżwach, bawiły się na basenie rekreacyjnym w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym „Słowianka”, podnosiły poziom swoich umiejętności podczas gry w kręgle.  Po czynnym wypoczynku znalazł się czas na wspólny posiłek i rozmowy przy stole. O odpowiednią dawkę ruchu, miłą atmosferę i opiekę zadbały panie: Katarzyna Zwolińska, Paulina Rogacewicz i Agnieszka Urban.

  więcej
 • Wesołych Świąt!!!

  Rafał Piasecki 2018-12-21

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, radości i niepowtarzalnej atmosfery oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym roku życzy Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim.  

  więcej
 • 17 grudnia zapraszamy na kiermasz charytatywny dla Kuby

  Rafał Piasecki 2018-12-13

  W poniedziałek 17 grudnia zapraszamy na kiermasz charytatywny dla Kuby. Pracowaliśmy pilnie. Pierniki i ozdoby bożonarodzeniowe już gotowe. Liczymy na Was!!!

  więcej
 • Wioska Świętego Mikołaja w Nowinach Wielkich

  Rafał Piasecki 2018-12-08

  W dniach od 5 do 7 grudnia uczniowie klas I-III odwiedzili wioskę Świętego Mikołaja w Nowinach Wielkich gdzie spotkały się z Mikołajem, poznały legendę o Mikołaju oraz brały udział w zajęciach plastycznych. Najważniejsze - każde dziecko dostało prezent.

  więcej
 • Wycieczka klas 5-8 SP11 do Berlina

  Rafał Piasecki 2018-12-06

  W środę 5.12.18 r. uczniowie klas V - VIII SP nr 11 wyjechali we wczesnych godzinach porannych na jednodniową wycieczkę do Berlina. Zobaczyliśmy najbardziej interesujące pomniki architektury dawnego centrum Berlina Wschodniego: Aleję Pod Lipami i Bramę Brandenburską, Reichstag z nowoczesną szklaną kopułą, pozostałości Muru Berlińskiego, Plac Aleksandra, zegar Uranię, Wieżę Telewizyjną. Zwiedziliśmy również Wyspę Muzeów . Podczas przejazdu arteriami byłego Berlina Zachodniego widzieliśmy Pomnik Żołnierza Radzieckiego, Kolumnę Zwycięstwa, Aleję Kurfürstendamm - najbogatszą ulicę Berlina oraz Kościół Pamięci. Następnie udaliśmy się do jednego z najbardziej interesujących muzeów Berlina - Muzeum Historii Naturalnej, gdzie znajduje się m.in. największy zrekonstruowany i złożony szkielet dinozaura na świecie. Nasza grupa zawitała również na jeden z wielu tradycyjnych jarmarków bożonarodzeniowych w stolicy Niemiec, niedaleko Placu Poczdamskiego. Niektórzy z nas mieli okazję po raz...

  więcej
 • Mikołaj w Zespole Szkół Mistrzostatwa Sportowego

  Rafał Piasecki 2018-12-06

  Dzisiaj naszą szkołę odwiedził Mikołaj ze swoimi Śnieżynkami. Wszystkie grzeczne dzieci zostały obdarowane cukierkami.

  więcej
 • Zawody Mikołajkowe w pływaniu

  Rafał Piasecki 2018-12-06

  5 grudnia w obiekcie CSR "Słowianka" odbyły się Zawody Mikołajkowe. Udział brali uczniowie naszej szkoły z kl. I i II, którzy są członkami UKS Olimp oraz dzieci biorące udział w Doskonaleniu Nauki Pływania dla kl. III i IV z miasta Gorzowa Wlkp.

  więcej
 • Trener pływania p. Przemysław Wilant w finale wojewódzkim konkursu "Nauczyciel na medal".

  Rafał Piasecki 2018-12-06

  Przemysław Wilant (trener pływania) zwyciężył w gorzowskich eliminacjach plebiscytu "Nauczyciel na medal" w kategorii nauczycieli klas 4-8 szkół podstawowych oraz 3 gimnazjum i awansował do finału wojewódzkiego. W finale wojewódzkim plebiscytu p. Przemysław Wilant zajął 9. miejsce. Pełne wyniki plebiscytu "Nauczyciel na medal":  https://gazetalubuska.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1002469/

  więcej
 • Plebiscyt na 10 najpopularniejszych sportowców Krajowego Zrzeszenia LZS w 2018 roku

  Rafał Piasecki 2018-11-29

  Oskar Kopera (BKS Orkan Gorów Wlkp.),  uczeń klasy 2LOa. Brązowy medalista Mistrzostw Europy Juniorów w boksie, 5 miejsce na Mistrzostwach Świata, Mistrz Polski. Głosujemy na Oskara! http://lzs.pl/plebiscyt-na-10-najpopularniejszych-sportowcow-i-5-trenerow-lzs-w-2018-roku/

  więcej
 • Zapraszamy do głosowania na naszą szkołę w programie "Wzorowa łazienka"

  Rafał Piasecki 2018-11-18

  Program "Wzorowa łazienka" to program dla szkół podstawowych, którego nadrzędnym celem jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych. Zwycięska szkoła (czyli ta która otrzyma najwięcej głosów) otrzyma generalny remont szkolnej toalety o wartości 30 000 zł, a kolejne szkoły otrzymają nagrodę w postaci 5 000 zł na odświeżenie szkolnych toalet. Następne 100 szkół wyróżnionych zostanie rocznym zapasem produktów Domestos. Głos mozna oddać na stronie z galerią prac naszych uczniów:  https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/2914 Głosować można na trzy sposoby: 1. Głosy standardowe, przez podany wyżej link do strony internetowej - 1 głos = 1 głos standardowy 2. Głosy z paragonem, przez podany wyżej link do strony internetowej - 1 głos = 20 głosów standardowych 3. Głosy z gry, przez aplikacje mobilną na systemy Android oraz iOS - każde 100 punktów w grze to 1 głos standardowy dla szkoły...

  więcej
 • Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla laureatów wojewódzkiego konkursu "Wielcy Polacy -...

  Rafał Piasecki 2018-11-18

  W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, 14 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla laureatów wojewódzkiego tematycznego konkursu historycznego "Wielcy Polacy - twórcy niepodległości". Tytuł laureata uzyskali uczniowie naszej szkoły Marcel Kaczmarczyk z klasy III pl oraz Fabian Jurski z klasy VI b. Opiekunami konkursu są Pani Magdalena Sieroń i Anna Stypińska. Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

  więcej
 • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Pocztówka Patriotyczna pod honorowym patronatem Lubuskiego...

  Rafał Piasecki 2018-11-14

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Pocztówka Patriotyczna pod honorowym patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wlkp. Na konkurs wpłynęło 196 prac. W kategorii klas: I-III - 52 prace IV-VI - 108 prac VII-VIII - 36 prac W dniu 31.10.2018 r. komisja konkursowa wybrała zwycięskie prace. Z naszej szkoły nagrodzeni zostali: Maja Korycka klasa 6pa III miejsce Fabian Jurski klasa 6b wyróżnienie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Teatrze im. J. Osterwy  27.11.2018 r. GRATULUJEMY.

  więcej
 • Wyniki biegu sztafetowego uczniów z okazji 100 lat Niepodległości Polski pod patronatem Mistrza...

  Rafał Piasecki 2018-11-12

  W piątek 9.11.2018 r. odbył się Bieg sztafetowy uczniów z okazji 100 lat Niepodległości Polski pod patronatem Mistrza Olimpijskiego Tomasza Kucharskiego. Złoty medal wywalczyła sztafeta lekkoatletów w składzie: M. Zaworska, K. Mućko, A. Papis, H. Marciniak, S. Andrzejczak, O. Grabowska, A. Konarska, M. Żelazna, K. Dzida, M. Dobrzyński, K. Szymański. Drugie miejsce zajęli kajakarze z Admiry w składzie: A. Szkuta, M. Witkowski, T. Burko, M. Potocki, R. Rojek, O. Piechocka, M. Treider, W. Ratajczak, J. Straszewski, M. Kaczmarek, K. Kaczmarek. Natomiast brąz przypadł dla wioślarzy, sztafetę reprezentowali: P. Niezborała, W. Witkowska, Z. Bubień, A. Kowalczyk, A. Przybylski, J. Jankowska, K. Filipowski, A. Ostapiuk, J. Prętki, Sz. Małecki, Z. Korżownik. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

  więcej
 • Uroczystości związane ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości

  Rafał Piasecki 2018-11-12

  100-lecie Odzyskania Niepodległości uczciliśmy w naszej szkole w piątek - 9 listopada.  O godzinie 11.11 na placu apelowych uroczyście zaśpiewaliśmy 4 zwrotki naszego hymnu.  Następnie udaliśmy się do sali gimnastycznej na uroczystą akademię. 

  więcej
 • Laureaci konkursu "WIELCY POLACY - TWÓRCY NIEPODLEGŁOŚCI"

  Rafał Piasecki 2018-11-12

  Marcel Kaczmarczyk uczeń klasy III pl i Fabian Jurski uczeń klasy VI b zostali laureatami etapu wojewódzkiego konkursu historycznego pt. "WIELCY POLACY - TWÓRCY NIEPODLEGŁOŚCI", natomiast Magdalena Żelazna uczennica klasy VIII lkw i Hubert Kowalski uczeń klasy VIII p zostali finalistami tego konkursu. Gratulujemy!

  więcej
 • Konkurs plastyczny "Symbole narodowe" i fotograficzny "To wszystko Polska"

  Rafał Piasecki 2018-11-12

  W październiku odbyły się w naszej szkole dwa konkursy jeden plastyczny "Symbole narodowe" i fotograficzny "To wszystko Polska". W konkursach wzięli udział: klasa I b: Kuba Dziubek, Zosia Maćkowska, Oliwia Cieszyńska, Hania Witkowska, Daria Osintseva, Julia Bartkowiak, Hania Świerniak, klasa I p: Michał Dobrołowicz, klasa I a: Laura Sułkowska, Natalia Wituch, klasa V b: Rafał Jakubczak, klasa IV a: Bartosz Turała, klasa V a: Wiktoria Stojanowska, klasa VIII a: Filip Bajraszewski. Gratulujemy uczniom zaangażowania i pomysłowości.

  więcej
 • Nauczyciel na medal 2018

  Rafał Piasecki 2018-11-08 01:00

  Rozpoczęła się druga edycja plebiscytu  NAUCZYCIEL NA MEDAL pod honorowym patronatem Władysława Dajczaka, Wojewody Lubuskiego oraz Ewy Rawy Lubuskiego Kuratora Oświaty.  W plebiscycie doceniani są pedagodzy, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością, uprzejmością i serdecznością, fachowością, a czasem nawet... surowością. Nauczyciele z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy.  Zapraszamy do głosowanie na nominowanych nauczycieli: Beda Urszula Błauciak Grażyna Ceranek Agnieszka Hojan Paweł Jaskowiak-Jurska Irena Kruczyk Mirosława Osińska Joanna Palka Aleksandra Wilant Przemysław Szczegóły na stronie: http://www.gazetalubuska.pl/nauczyciel  

  więcej
 • Szkoła na medal 2018

  Rafał Piasecki 2018-11-08 00:00

  Nasza szkoła została zgłoszona do plebiscytu Gazety Lubuskiej "Szkoła na medal". Aktualnie zajmuje 4 miejsce.Głosowanie będzie trwać do środy, 14 listopada br. do godz. 20. Żeby zagłosować, wyślij SMS ZGS.24 na numer 72355 Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT.  

  więcej
 • Wyniki szkolnego etapu konkursu "Wielcy Polacy twórcy niepodległości"

  Rafał Piasecki 2018-11-05

  Uczniowie naszej szkoły Fabian Jurski uczeń klasy VI B, Hubert Kowalski uczeń klasy VIII p, Magdalena Żelazna uczennica klasy VIII lkw oraz Marcel Kaczmarczyk uczeń klasy III pl zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Wielcy Polacy twórcy niepodległości". Gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim etapie.  

  więcej
 • Bieg sztafetowy z okazji 100 lat Niepodległości Polski pod patronatem Mistrza Olimpijskiego...

  Rafał Piasecki 2018-11-04

  Sekcja wioślarska organizuje bieg sztafetowy uczniów z okazji 100 lat Niepodległości Polski pod patronatem Mistrza Olimpijskiego Tomasza Kucharskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach wszystkie kluby sportowe z naszej szkoły oraz uczniów nie trenujących. Zawody odbędą się w Parku Słowiańskim (plac cyrkowy) dnia 09.11.2018r.o godz.15.30 W skład sztafety wchodzą uczniowie szkoły podstawowej, po 11 osób z każdego klubu. - dystans 11x500m.(każdy z uczestników ma do przebiegnięcia 500m.) - zgłoszenia proszę kierować na librusie do Suwary M.oraz Romanowski D.do 07.11.2018r. - nagrody - medale dla sztafety I-III - mile widziane stroje w barwach narodowych - osoby nie startujące zachęcamy do kibicowania i wspólnej zabawy. Ze sportowym pozdrowieniem M.Suwary i D.Romanowski.

  więcej
 • Przygotowania do Halloween

  Rafał Piasecki 2018-11-04

  Relacja fotograficzna z przygotowań uczniów naszej szkoły do Halloween. Podczas malowania dyń było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

  więcej
 • Dzień kota

  Rafał Piasecki 2018-11-04

  31 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kota - uczniowie przebrali się tematycznie i wszyscy dobrze się bawili.

  więcej
 • Zagraj w historię - Polak Mały

  Rafał Piasecki 2018-11-04

  Uczniowie klas I-III wzięli udział w projekcie "Zagraj w historię" - "Polak Mały ".

  więcej
 • Nagrody Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. dla nauczycieli.

  Rafał Piasecki 2018-11-04

  15 października dwie nauczycielki z naszej szkoły: Pani Anna Stypińska oraz Pani Magdalena Sieroń otrzymały Nagrody Prezydenta Miasta za sumienną pracę na rzecz rozwoju młodego pokolenia gorzowian. Serdecznie gratulujemy.

  więcej
 • Podsumowanie akcji "Pola nadziei"

  Rafał Piasecki 2018-10-30

  20 października br. zakończyła się w naszej szkole akcja Samorządu Uczniowskiego ZSMS "Pola nadziei", prowadzona na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Członkowie SU sprzedawali cebulki żonkili uczniom, nauczycielom, rodzicom i innym pracownikom szkoły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 363,08 zł.   Serdecznie dziękujemy za aktywny udział wszystkim osobom, które wsparły tę szlachetną inicjatywę. Samorząd Uczniowski ZSMS.

  więcej
 • Projekt "Zagraj w historię" - zaproszenie

  Rafał Piasecki 2018-10-28

  W dniach 26 listopada - 6 grudnia 2018 r. nasza szkoła będzie uczestniczyła w projekcie "Zagraj w historię". Projekt skierowany jest do uczniów klas IV-VII. Zapisy w Biblotece Szkolnej do 9 listopada.

  więcej
 • XXIX Memoriał Marka Petrusewicza - zawody pływackie we Wrocławiu

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  W miniony weekend tj. 19-20.10.2018r. we Wrocławiu odbyły się międzynarodowe zawody pływackie: XXIX Memoriał Marka Petrusewicza. Jest to obecnie najbardziej prestiżowa impreza pływacka w kraju nie licząc Mistrzostw Polski, która ściąga najlepszych polskich pływaków w różnych kategoriach wiekowych. Tym razem oprócz czołowych gwiazd polskiego pływania (Dominika Sztandera, Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Kacper Majchrzak, Filip Wypych, Michał Chudy itd.) imprezę zaszczycili zawodnicy Kadry Narodowej Litwy na czele z Rapsysem Danasem. W tym roku w zawodach wzięło udział 600 zawodników z 71 klubów. Nasz klub M.K.P. „Słowianka” Gorzów Wlkp. pod opieką trenera Artura Łopacińskiego reprezentowało ośmiu zawodników w składzie: Agata Miciak, Wiktoria Skowrońska, Tymon Kurowski, Kacper Biskupski, Jakub Malinowski, Jakub  Kowalski, Dominik Papis, Jakub Szczepanowski . Starty naszych zawodników należy uznać za bardzo dobre i obiecujące jak na ten okres przygotowań (ogólny). Zawodnicy...

  więcej
 • Tenis stołowy w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju Tenisa stołowego w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody zakończyły się sukcesem naszych drużyn zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli drugie miejsca, awansując do półfinałów wojewódzkich. Szkołę reprezentowali: Kuźbiński Michał. Dobrzyński Mikołaj, Chwiesiuk Żaklina, Dobrzyńska Weronika i Lewicka Weronika.

  więcej
 • Biegi przełajowe w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  10 października 2018 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w kategorii chłopców i dziewcząt.

  więcej
 • Turniej piłkarski w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  W dniu 4 października 2018 r w Gorzowie Wlkp. na boisku Zespołu Szkól Technicznych i Ogólnokształcących uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłkarskim w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży.

  więcej
 • 20 października 2018 - Pasowanie na uczniów ZSMS

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  20 października w naszej szkole uczniowie klas I A I B i I P uczestniczyli w uroczystości Pasowania na uczniów naszej szkoły. Teraz już są prawdziwymi uczniami. Wszyscy wyglądali wspaniale. Po uroczystości każdy uczeń otrzymał dyplom i rożek że słodyczami.

  więcej
 • Warsztaty "Zostań bohaterem własnego szczęścia" dla klas 8

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  Uczniowie ZSMS z klasy 8 a i 8 lkw brali udział 17 października 2018 r w warsztacie motywacyjnym pt.: „Zostań bohaterem własnego szczęścia” w AJP w ramach doradztwa zawodowego. Uczniowie mieli okazję poznać od kuchni pracę strażaka, aktora, kucharza, sportowca, fotografa i spróbować swoich sił w konkursach zorganizowanych przez przedstawicieli ww zawodów. Przedsięwzięcie to było zrealizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespół Interwizji Poradnictwa Zawodowego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

  więcej
 • "Leśna Przygoda" w Mironicach

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  16 października uczniowie klasy Va i Vb SP 11 brali udział w warsztatach edukacyjnych- ,,Leśna Przygoda'' w Mironicach. Uczniowie własnoręcznie przygotowywali kociołek warzywny, karmili zwierzęta i przy tym świetnie się bawili.

  więcej
 • Dzień Edukacji Narodowej

  Rafał Piasecki 2018-10-22

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji fotograficznej.

  więcej
 • 06.10.2018 r. - Mistrzostwa Miasta Poznania

  Rafał Piasecki 2018-10-07

  Wioślarze w sobotę 06.10.2018r. w Poznaniu brali udział w zawodach Mistrzostwa Miasta Poznania. Wyścigi odbyły się na dystansie 1500m.Trzy brązowe medale wywalczyli: w jedynce Zuzia Bubień w dwójce podwójnej juniorek młodszych Gabrysia Rega z Weroniką Ciemną oraz w dwójce podwójnej chłopców Andrzej Przybylski z Szymon Małecki. Tuż za podium znalazł się Paweł Niezborała. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

  więcej
 • Kolejne Medale Mistrzostw Polski zawodników KS G’POWER Gorzów

  Rafał Piasecki 2018-10-04

  W dniach 28-30.09.2018 r. odbywały się w Gorzowie Wlkp. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Zawodnicy ścigali się na rzece Warcie na dystansach od 8,4 km w kategorii młodzika do 30,6 km w kategorii seniora. Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, iż niezależnie czy startują na krótkich czy na długich dystansach to zawsze znajdują się w czołówce. Na tych morderczych dystansach, gdzie nie tylko trzeba wiosłować, ale również trzeba biegać z kajakiem na „plecach” pokazali, że należą do czołówki najlepszych zawodników w Polsce zdobywając 6 medali /3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe/. Poszczególne miejsca zajęli: Złote medale Błaszczyk Agata – Boruta Agata – K-2 12,1 km juniorek młodszych Seliwański Adrian – K-1 23,2 km juniorów Zychowicz Adrian – Wawer Dominik – K-2 15,8 km juniorów młodszych   Srebrne medale Gawłowski Jakub – K-1 12,1 km młodzików   Brązowe medale Witczak Sebastian – Seliwański Adrian – K-2 23,2...

  więcej
 • Indywidualne biegi przełajowe w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

  Rafał Piasecki 2018-10-04

  W dniu 25 września 2018 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Gorzowskiej  Spartakiady Młodzieży. Uczennica klasy Vb Aleksandra Jeż zajęła II miejsce w kategorii klas V i młodszych.

  więcej
 • Medale wioślarzy na "Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików"

  Rafał Piasecki 2018-09-30

  Wioślarze w ostatni weekend września we Wrocławiu na zawodach "Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików" zdobyli 8 medali. Złoto wywalczył na jedynce Paweł Niezborała, czwórka podwójna chłopców (Niezborała,Przybylski,Małecki,Prętki), czwórka podwójna dziewcząt (Witkowska, Jankowska, Korżownik, Kowalczyk), czwórka podwójna ze sternikiem dziewcząt (Witkowska, Różycka, Jankowska, Kowalczyk). Ze srebrnym medalem wrócili czwórka podwójna ze sternikiem chłopców (Małecki, Przybylski, Ostapiuk, Pretki, st.Bartkowiak), dwójka podwójna dziewcząt (Bubien, Różycka). Brązowe medale wywalczyli jedynka dziewcząt Bubień Zuzanna, dwójka podwójna chłopców (Ostapiuk, Bartkowiak). Gratulujemy podopiecznym M.Suwary i D.Romanowskiego.

  więcej
 • Europejski Dzień Sportu na przystani wioślarskiej

  Rafał Piasecki 2018-09-29

  W środę 26.09.2018r.z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu na przystani wioślarskiej odbył się maraton na ergometrze wioślarskim. Zawodnicy mieli do przepłynięcia 42km. W ubiegłym roku podczas festynu rodzinnego uzyskaliśmy czas - 2:53.36.7. W tym roku REKORD pobity - 2:41:58.3 Gratulacje dla uczestników imprezy !!!

  więcej
 • Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Wielcy Polacy - Twórcy Niepodległości"

  Rafał Piasecki 2018-09-26

  Dnia 2 października o godz. 8.00 w gabinecie 302 odbędzie się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Wielcy Polacy - Twórcy Niepodległości". Test będzie trwał 60 minut.

  więcej


strony www strony www strony www strony www strony www