Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kadra

Nauczuciele i trenerzy pracujący w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego to wysokiej klasy specjaliści z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym.

Dyrektor szkoły - mgr Tomasz Kucharski
Z-ca dyrektora - mgr Mirosława Gul - geografia, przyroda
Z-ca dyrektora - mgr Irena Jaskowiak-Jurska - biologia, geografia, przyroda
Z-ca dyrektora - mgr Jarosław Jankowski - wf


2012kadrazss
Kadra pedagogiczna alfabetycznie:
Barkiewicz Anna - wf
Beda Urszula - matematyka
Bednarek Andrzej - informatyka, technika
Bednarski Grzegorz - matematyka
Bohdziun Marek - wf
Borecki Łukasz - historia, wos
Budny Natalia - edukacja wczesnoszkolna
Budzyńska Joanna - edukacja wczesnoszkolna, przyroda
Ceranek Agnieszka - j.polski
Chrobot Marcin - wf
Chrobot Monika - edukacja wczesnoskolna
Ciechanowicz Katarzyna - matematyka
Gąszczyk Dorota - religia
Głażewska Karolina - wf
Głowacka Izabela - wdż
Górska Agata - wf
Gredka Arleta - muzyka
Gromiec Maurycy - j.niemiecki, edb
Gul Wiesław - geografia, matematyka
Hojan Paweł - wf
Jankowska Iwona - matematyka
Jankowski Jarosław - wf
Jankowski Jerzy - wf
Jasicka Barbara - fizyka, matematyka
Karbowiak Julita - edukacja wczesnoskolna
Krajewska Weronka - świetlica szkolna
Krajewski Rafał - wf
Krawczyk Piotr – technika, informatyka
Kuchnowska Lilla - j.polski 
Lachowicz Renata - przyroda, biologia
Lewandowska Joanna - j.angielski
Łokcik Jakub - j.niemiecki
Łopaciński Artur - wf
Makasów Magdalena - pedagog 
Osińska Joanna - chemia, biologia
Osiński Jacek - wf
Oszczyk Anna - religia
Palka Aleksandra - j.angielski
Paradowski Przemysław - wf
Papuga Sebastian - wf
Petelska Grażyna - świetlica szkolna
Petri Małgorzata - plastyka
Piasecka Małgorzata - pedagog
Piasecki Rafał - matematyka, fizyka, informatyka
Pietrucka Joanna - j.niemiecki
Pietrzyk Patryk - wf
Rojek Agnieszka - j.polski
Rogacewicz Paulina - edukacja wczesnoszkolna
Rogulska Anna - wf
Saska Tomasz - wf
Sieroń Magdalena - historia, WOS
Sieroń Krzysztof – wf
Sokołowska Beata - psycholog
Strzelczyk Angelina - j.polski
Stypińska Anna - edukacja wczesnoszkolna, historia
Suchorowska-Rybiałek Alicja - matematyka
Suwary Małgorzata - wf
Szmagalska Anna - wf
Suchorowska-Rybiałek Alicja - matematyka
Świstak Joanna - wf
Urban Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
Węsławska Eliza - historia, j.polski
ks. Wiącek Arkadiusz - religia
Wierzbicki Sebastian - wf
Wilant Przemysław - wf
Wilczyńska Maja - nauczyciel bibliotekrz
Witkowska Małgorzata - j.angielski
Woźniak Agnieszka - wf
Wrońska Urszula - j.angielski
Wroński Sławomir - j.angielski
Zajkowski Tomasz - trener odnowy biologicznej 
Zalewska - Posmyk Izabela - wf
Zamrzycka Sylwia - edukacja wczesnoszkolna
Zastawa - Schodowska Paulina - wf
Zwolińska Katarzyna - wf
Żabski Sebastian - wf
Żółkiewska Patrycja - nauczyciel bibliotekarz

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www strony www