Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że próby sprawności fizycznej (PSF) będące elementem procesu rekrutacji do poszczególnych oddziałów mistrzostwa sportowego i sportowych, przeprowadzone zostaną zgodnie z poniższym harmonogramem i zasadami:
1/ do klasy 1 VII LOMS w ZSMS w okresie  31 maja – 10 czerwca 2021 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin,
2/ do klasy 7 SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2021 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin,
3/ do klasy 4 pływackiej SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2021 r. – kwalifikacja kandydatów przeprowadzona zostanie przez trenera pływania zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez PZP w „Programie szkolenia sportowego w pływaniu  dla oddziałów sportowych, szkół sportowych oraz oddziałów mistrzostwa sportowego i szkół mistrzostwa sportowego”, w zakresie przeprowadzania naboru do klas III i IV.
 
Listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki PSF Komisja Rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości 16 czerwca 2021 r.
 
Próby sprawności fizycznej do klasy 1 SP3MS w ZSMS przeprowadzone zostaną do 20 czerwca 2021r. na pływalni CSR „Słowianka” po uzgodnieniu terminu z CSR – planowana jest jedna z sobót 12 lub 19 czerwca.
Ustalony termin podany zostanie na stronie szkoły.REGULAMIN REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2021/2022: POBIERZ
WNIOSEK I KARTA SPORTOWCA: POBIERZ

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www strony www