Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Liceum Ogólnokształcące

Regulamin rekrutacji do VII LOMS 2022-2023

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że próby sprawności fizycznej (PSF) będące elementem procesu rekrutacji do poszczególnych oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego, przeprowadzone zostaną zgodnie z poniższym harmonogramem i zasadami:

1/ do klasy 1 VII LOMS w ZSMS w okresie od 1 czerwca 2022 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego,

2/ uzupełniający do klasy 7 SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2022 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z zasadami jw.,

3/ do klasy 4 pływackiej i 4 interdyscyplinarnej (kajakarstwo, wioślarstwo, LA) SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2022 r. – kwalifikacja kandydatów przeprowadzona zostanie przez trenerów poszczególnych dyscyplin, w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego.

Listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki PSF Komisja Rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości 17 czerwca 2022 r.

Dyrektor ZSMS
 

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www strony www