Szkoła Podstawowa - klasy 4-7

Próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy 7 szkoły podstawowej dyscypliny lekka atletyka odbędą się 26.06.2020 r. (piątek) o godzinie 15:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego.

Próby sprawności fizycznej do klasy 4 odbędą się w dniu 24.06.2020 r.
Na początek - próby na lądzie (dla wszystkich kandydatów) w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym. Dzieci będą podzielone na dwie grupy. Informacja o przydziale do grupy będzie wysłana smsem na nr telelefonu podany w podaniu do szkoły.

Grupa I - rozpoczyna o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej, następnie, kandydaci do klasy pływackiej, o godzinie 11.00 na basenie CSR Słowianka.

Grupa II - 10.45 w sali gimnastycznej i 11.45 na basenie.

Dzieci przychodzą pod opieką rodziców, ale są wpuszczane do szkoły bez rodziców, którzy oczekują na dzieci na terenie przed szkołą.
Dzieci powinny być ubrane w strój sportowy, aby nie było konieczności korzystania z szatni. Natomiast kandydaci do klasy pływackiej, dodatkowo, muszą być wyposażeni w strój pływacki, ręcznik i klapki, do wykorzystania podczas próby na basenie.
Po zakończonej próbie lądowej dzieci, pod opieką rodziców, przemieszczają się na basen - zbiórka przed kasami.

W załączniku zadania do wykonania podczas próby sprawności fizycznej:
POBIERZ

Próby sprawności fizycznej w rekrutacji uzupełniającej do klasy I oraz do klas IV, VII oraz pozostałych nie mogą się odbyć z uwagi na zawieszenie funkcjonowania szkół. Planujemy przeprowadzenie prób oraz dokończenie procesu rekrutacji w terminie 23 - 30 czerwca 2020 r. Szczegółowe informacje będą podane do 19 czerwca.

Dyrektor ZSMS ogłasza nabór do klasy IV-VII w Szkole Mistrzostwa Sportowego nr 3 z Oddziałami Sportowymi, do oddziałów:
- mistrzostwa sportowego - w pływaniu (klasa IV)
- sportowego - w kajakarstwie, lekkoatletyce, piłce wodnej, wioślarstwie (klasy IV-VI)
- mistrzostwa sportowego - w kajakarstwie, lekkoatletyce, piłce wodnej, wioślarstwie (klasa VII).

Termin przeprowadzenia próby sprawności fizycznej: 28 marca 2020 r.

Zadania do wykonania podczas próby sprawności fizycznej oraz jej organizacja zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Dokumenty do pobrania:

Zasady naboru do kals 4-7 Szkoły Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Spotowymi
Wniosek i Karta_Sportowca